רישום לצהרוני ניצנים – מידע נוסף

רישום לצהרון ניצנים

צהרון הוא מסגרת משלימה לבית הספר, המספק לילדים מסגרת חינוכית ופתרון נוח להורים עובדים. המטרה של מסגרת זו היא להעשיר את הילדים בתכנים חינוכיים, לספק להם מסגרת לימודית להכנת שיעורי בית, וגם ארוחת צהריים חמה ומזינה. הצוותים בצהרון הם אנשי חינוך מסורים ומקצועיים, אשר מעמידים את טובת הילדים בראש מעיניהם.

מעבר להעשרת הילדים, רישום לצהרון ניצנים נותן להורים עוד זמן לעבודה, בשעות הנדרשות לשם כך. מכיוון ששעות הלימודים הפורמאליים בבתי הספר מסתיימות בשעות הצהריים, מרבית ההורים זקוקים לעוד מספר שעות במקום עבודתם, כדי שיוכלו להשלים את משימותיהם השונות ולהוות כוח עבודה שווה ערך לעובדים אחרים. כאשר יש ביטחון בטיב המסגרת החינוכית הניתנת לילדים, ההורים העובדים יכולים להרגיש ביטחון וודאות רבה יותר בקשר לרווחת ילדיהם ולהתפנות לעבודתם.

מה עושים בצהרון ניצנים?

צהרון ניצנים מיועד לילדי הגנים ולילדי כיתות א'-ב'. הפעילויות הקיימות בצהרון ניצנים מותאמות לקבוצות הגיל השונות. רישום לצהרון ניצנים נעשה את אתר עמותת לביא, והוא כולל מידע מפורט על תוכנית ההעשרה החינוכית, על התזונה בצהרון ועל עלויות התוכנית המסובסדות.

במהלך ימי הצהרון, הילדים המגיעים מבית הספר אוכלים ארוחת צהריים חמה, שמרכביה נקבעים בהתאם להוראות התזונה של משרד הבריאות בהתאמה לגילאים אלו. הארוחה מיועדת לספק את כלל המרכיבים החיוניים להתפתחות שכלית ורגשית של הילד. לאחר ארוחת הצהריים הילדים משתתפים במגוון פעילויות חינוכיות שנקבעות בהתאם לתוכנית החינוכית וביניהן: ימים מיוחדים בשנה, עונות השנה, פיתוח מיומנויות רגשיות וקוגניטיביות ועוד. הצהרונים פועלים בשיתוף פעולה עם מנהל החינוך העירוני ועיריית ירושלים.

מתי מתבצע רישום לצהרון ניצנים?

בזמן רישום לצהרון ניצנים, ובימים הסמוכים לפתיחת הרישום, תוכלו לקבל את העלות של התוכנית, כפי שהיא נקבעה על ידי משרד החינוך ועיריית ירושלים. התשלום יידרש להינתן מראש למשך כל שנת הלימודים, האורכת כ-10 חודשים, אך יכול להתפרס למספר תשלומים. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהתוכנית מותנית במספר נרשמים מינימלי למסגרת.

בדרך כלל רישום לצהרון ניצנים מתחיל מחודשי הקיץ (אוגוסט ליתר דיוק) כדי לתת לנו ולכם ההורים זמן להתארגן ולתכנן את השנה כולה. צהרון ניצנים אשר מופעל על ידי עמותת לביא מהווה את הבחירה הנכונה עבור ילדכם כבעל ערך מוסף. עמותת לביא מדגישה ויוצרת מסגרות חינוך איכותי אשר יוכלו להתאים לקבוצות האוכלוסייה השונות ולגילאים השונים בירושלים. כאשר אתם שולחים את ילדיכם לצהרון אשר מופעל על ידינו, עמותת לביא, תוכלו להיות בטוחים שאתם וילדיכם תקבלו את השירות והכוונות הטובות ביותר, כך שנוכל לספק מסגרת מקצועית ואיכותית.

קבלו עדכונים על אירועים קרובים, תכנים להורים, פוסטים חדשים ותמונות נבחרות מהחודש החולף