החזון שלנו

עמותת לביא, העמותה העירונית לפיתוח החינוך בירושלים המפתחת ומוציאה לפועל חינוך איכותי וחדשני בהתאמה לכלל  הקהילות  והמגזרים השונים בירושלים. כאשר ניצב החזון לנגד עיניה, מקפידה עמותת לביא לבצע את המשימות הבאות:

לספק חינוך איכותי

עמותת לביא שואפת להיות תמיד בחזית החינוך העירוני בעיר ירושלים ומאמינה כי תפקידה הינו להכין את הילדים לאתגרי החיים בהווה ובעתיד, על מנת שיגדלו להיות אנשים ערכיים וטובים יותר בחברה. העמותה פועלת מכוח האמונה כי על ידי מצוינות בעשייה נוכל לקצור את הפירות. העמותה נמצאת תחת בקרות איכות וכמות תמידיות על מנת שנוכל להתייעל באופן קבוע. 

לתת שירות

עמותת לביא מעניקה חשיבות עליונה במתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה ביניהם; ילדים, הורים, אנשי חינוך, עובדים וספקים, תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם מינהל חינוך בירושלים (מנח"י) ועיריית ירושלים. אנו פועלים לתת מענה בצורה מהירה, יעילה ומקצועית, בכל הערוצים הרלוונטים תוך עמידה בדרישות הרגולציה והמִנהל התקין.

לפתח מיומנות

אגף חינוך משלים בעמותת לביא, אמון על התוכניות החינוכיות האיכותיות והפדגוגיות המלוות את הפרויקטים השונים של העמותה. האגף שם לו למטרה עיקרית לספק חינוך איכותי המפתח ומחזק בקרב הילדים מיומנויות בארבעה תחומים עיקריים: ערכי, חברתי, רגשי וקוגניטיבי.

לפרטים נוספים על אגף חינוך משלים

להוציא לפועל

עמותת לביא הינה הזרוע הביצועית של עיריית ירושלים בתחום החינוך הבלתי פורמלי בעיר. מטרתה העיקרית הינה לחזק את שירותיה הקיימים ולהתרחב למתן שירותים בתחומים ופרויקטים  נוספים, תוך התאמה מקסימלית לקהלי היעד המגוונים שלה. העמותה מאמינה כי כוחה הוא בעשייה ללא פשרות וכי תפעול מערך חינוכי ואיכותי חייב להיעשות בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר.

להיות חדשנית

עמותת לביא מאמינה כי חדשנות מחשבתית וטכנולוגית הינה הכרחית וחיונית להבטחת חינוך איכותי. אנו בלביא משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות על מנת שנוכל לייצר חדשנות חינוכית ואיכותית, ועל מנת שנוכל לייעל  תהליכים ארגוניים פנימיים , תוך שיפור חווית השירות ורמת המקצועיות. 

להיות מעסיקה מתקדמת

עמותת לביא פועלת לשוויון הזדמנויות ולקידום הפיתוח האישי והמקצועי של עובדיה מכל מגזר וקהילה בעיר בהתאם לצרכיה הייחודיים.

קבלו עדכונים על אירועים קרובים, תכנים להורים, פוסטים חדשים ותמונות נבחרות מהחודש החולף