החזון שלנו

עמותת לביא היא עמותה עירונית שמפתחת ומוציאה לפועל חינוך איכותי וחדשני בהתאמה לקהילות ולמגזרים השונים בירושלים.

המשימות שלנו

כשהחזון ניצב לנגד עיניה, עמותת לביא מקפידה לבצע את המשימות הבאות:

1. לספק חינוך איכותי: עמותת לביא שואפת תמיד להיות בשורה הקדמית של החינוך העירוני. אנחנו מאמינים שהתפקיד שלנו הוא להכין את הילדים לאתגרי החיים בהווה ובעתיד כך שיהיו בוגרים תורמים ומועילים לחברה. אנחנו פועלים מכוח אמונה בדרך ומצוינות בעשייה, וכדי לוודא שאנחנו תמיד בדרך הנכונה, העמותה נמצאת תחת בקרות איכות וכמות תמידיות.

2. לתת שירות: העמותה רואה חשיבות עליונה במתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה: ילדים, הורים, אנשי חינוך, עובדים, ספקים ועיריית ירושלים. העמותה מספקת מענה מלא לצרכיהם ולרצונותיהם בצורה מהירה, יעילה ומקצועית, תוך עמידה בדרישות הרגולציה והמִנהל התקין.

3. לפתח מיומנויות: אגף התוכניות החינוכיות של העמותה שם לו למטרה לספק חינוך משלים שמפתח ומחזק בקרב הילדים מיומנויות לחיים במאה ה-21 בארבעה תחומים עיקריים: הערכי, החברתי, הרגשי והקוגניטיבי.

4. להוציא לפועל: העמותה היא הזרוע הביצועית של עיריית ירושלים ומטרתה לחזק את השירותים הקיימים ולהתרחב לשירותים נוספים, תוך התאמה מקסימלית לקהלי היעד המגוונים שלה. כוחה הוא בעשייה ללא פשרות: אנחנו מאמינים שתפעול חינוכי איכותי צריך להיעשות בצורה מקצועית וברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

5. להיות חדשנית: העמותה מאמינה שעל מנת לספק חינוך איכותי ולהעניק שירות אידיאלי, נדרש להשתמש בכלים של חדשנות מחשבתית וטכנולוגית. בין היתר, העמותה משתמשת בטכנולוגיה כדי להציע חדשנות חינוכית וכן כדי לייעל תהליכים ארגוניים, במטרה לשפר את חוויית השירות ורמת המקצועיות של העמותה.

6. להיות מעסיקה מתקדמת: העמותה פועלת לשוויון הזדמנויות ומקדמת את פיתוחם האישי והמקצועי של עובדיה, מתוך ראייה פרטנית של הצרכים הייחודיים של כל מגזר וקהילה בירושלים.

קבלו עדכונים על אירועים קרובים, תכנים להורים, פוסטים חדשים ותמונות נבחרות מהחודש החולף