לביא חושבים אנשים

בית להתפתח בו

תחומי הפעילות הרבים של העמותה מאפשרים לנו להציע לעובדינו סביבת עבודה מגוונת, מעצימה ותומכת. מיום הקמת העמותה ולאורך השנים, המשאב האנושי, העובדים, היה ונשאר הדבר הכי חשוב בפעילותנו.

שמנו לעצמנו כמשימה לפעול למען שוויון הזדמנויות ולקדם פיתוח אישי ומקצועי של עובדינו מתוך ראייה פרטנית של הצרכים הייחודיים של כל מגזר וקהילה בירושלים.

האנשים בלביא

תפיסת העולם שלנו מתמקדת בטיפוח העובדים ובפיתוחם המקצועי והאישי, ואנחנו פועלים באופן מתמיד לשפר את רווחתם, להגביר את תחושת השייכות שלהם ולענות על צרכיהם.

חשוב לנו לקיים ערוצי תקשורת פתוחים בין עובדים מכל הדרגות ומכל התחומים, ולקדם ולהכשיר את מנהלי העתיד של הקבוצה מקרב העובדים הקיימים.

אלפי העובדים שלנו נהנים מפיתוח אישי ומאפשרויות קידום רבות וביניהן:

  • הטבות לעובדים ולמשפחותיהם
  • קורסים והכשרות עם דגש על פיתוח אישי
  • יציבות תעסוקתית
  • אפשרויות קידום מגוונות

קידום וקריירה

צוות העובדים הוא הבסיס להצלחה שלנו. לכן, אנחנו דואגים לגייס את אנשי המקצוע הטובים ביותר, להכשיר, להרחיב את הידע המקצועי שלהם וללוות אותם באופן אישי.

עובדי העמותה מקבלים את ההזדמנות ואת כל הכלים שהם צריכים כדי לצמוח ולמצות את הפוטנציאל שבהם, והם לוקחים חלק במגוון תכניות הכשרה והדרכה תוך התאמה אישית לצרכים ולמסלול הקריירה שלהם.

גיוון תעסוקתי

אנו בעמותת לביא מאמינים בחשיבות הגיוון התעסוקתי ובתרומתו לרוח ולאווירה בקבוצה, לכן שילוב עובדים מכל חלקי המארג החברתי-תרבותי בישראל הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית שלנו.

כעמותה עירונית שממוקמת ופועלת בירושלים אנחנו שמים דגש על שיתוף פעולה בין עובדים מרקעים מגוונים, יהודים חילוניים, יהודים דתיים, חרדים, ערבים נוצרים וערבים מוסלמים. מתוך הניסיון, ההיכרות והידע שצברנו, אנחנו שואפים לספק לכל מגזר את הפתרונות החינוכיים המתאימים לו ביותר

התוצאה היא סביבת עבודה מעשירה, יצירתית וחדשנית יותר, ומעודד ערכים של סובלנות, פתיחות מחשבתית וקבלת השונה

קבלו עדכונים על אירועים קרובים, תכנים להורים, פוסטים חדשים ותמונות נבחרות מהחודש החולף